Kontaktid

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla, ravitoitmine täiskasvanutel

  • Siiri Oad, koordinaator, tel 53 077 110, E-K kell 10.00-15.00, siiri.oad@regionaalhaigla.ee
  • Hanna-Liis Lepp, kliinilise toitmise arst konsultant, Hanna-Liis.Lepp@regionaalhaigla.ee

SA Tallinna Lastehaigla, ravitoitmine lastel

  • Maarja Lember, kliiniline toitumisterapeut, tel 6 977 301, E-T kell 8.00-9.00, Maarja.Lember@lastehaigla.ee

SA Tartu Ülikooli Kliinikum, ravitoitmine täiskasvanutel

  • Airi Lind, täiskasvanute toitmisravi õde, tel 53318989, E-R kell 08.00-16.00, airi.lind@kliinikum.ee
  • Külli Margus, täiskasvanute toitmisravi arst,  kylli.margus@kliinikum.ee 

SA Tartu Ülikooli Kliinikum, ravitoitmine lastel

  • Kairi Sokk, laste toitmisravi õde, tel 53 318 986, E-R 8.00-16.00; kairi.sokk@kliinikum.ee
  • Oivi Uibo, laste toitmisravi arst, oivi.uibo@kliinikum.ee